CHL : Zostań ambasadorem fanów GKS Tychy.

 


Chamions Hockey League startuje z kolejną edycją Fan ambassador! Przedstawiciele Hokejowej Ligi Mistrzów szukają osób, które będą reprezentowały fanów podczas wszystkich domowych spotkań swojej drużyny. W ostatnich dwóch latach akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, w związku z czym CHL postanowiło zorganizować kolejną edycję.

W odróżnieniu od poprzednich edycji tym razem, każdy z klubów będzie miał tylko jednego ambasadora. Rekrutacja online ruszyła 26 maja i potrwa aż do 24 czerwca. Aby przenieść się do formularza zgłoszeniowego wystarczy kliknąć >TUTAJ<
Koncepcja jest bardzo prosta: FANI ZACHĘCAJĄ INNYCH FANÓW
Dla ambasadora przewidziano ciekawe nagrody, między innymi koszulkę swojej drużyny, darmowe bilety na domowe mecze oraz spotkanie z najlepiej punktującym zespołu.
W tym sezonie nowością jest Super-Fan-Challenge. Champions Hockey League poprosi wszystkich uczestników akcji o wykonanie określonych zadań. Każdy kto poprawnie wykona zadania ma szansę na zdobycie głównej nagrody, jaką jest wycieczka dla dwóch osób na wielki finał CHL (szanse ma każdy, bez względu na to jak daleko zajdzie jego  drużyna w rozgrywkach).
Co musi wiedzieć kandydat na ambasadora fanów?
  • Ambasador fanów musi używać hashtagu #FansGoBeyond oraz oznaczać Champions Hockey League na odpowiednich platformach social mediów.
  • Ambasador fanów powinien publikować około dwa zdjęcia lub filmy wideo w dni meczowe.
  • Ambasador fanów powinien wykonywać wszystkie zadania powierzone przez CHL.
  • Ambasador fanów musi zamieszczać treści związane z CHL na swoich kontach osobistych (Facebook, Instagram, Twitter). Posty muszą być ustawione jako publiczne.
  • Ambasadorzy proszeni są o publikacje w języku angielskim lub w dwóch językach (ojczystym oraz angielskim), aby fani z całego świata mogli zrozumieć zamieszczane treści.
  • Osoba ubiegająca się o stanowisko ambasadora fanów w momencie wysłania swojego zgłoszenia automatycznie akceptuje regulamin i zgadza się na przestrzeganie wszystkich wytycznych CHL.
  • Treści publikowane przez ambasadora są regularnie sprawdzane przez specjalny zespół. Jeżeli publikacje będą niewłaściwe dla CHL, klubu lub sponsorów Hokejowa Liga Mistrzów zastrzega sobie prawo do zawieszenia ambasadora.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji Fan ambassador można znaleź >TUTAJ<


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/