Zero6 i Free Trip w Tawernie.

 


Tawerna Pod Różą Wiatrów – 5 maja 2018 r., godz. 19.00

Zapraszamy serdecznie na szeroko pojęty spektakl muzyki gitarowej. Rwący grunge zespołu FreeTrip i brutalne uderzenie rapcore Zero6 ! Nie może cię tam zabraknąć !

Wstęp : 10 zł

FreeTrip – to trio, w którym każdy z członków wnosi coś swojego, ale cała twórczość w gruncie rzeczy może być zaklasyfikowana jako grunge.
Trzech młodych chłopaków czerpie inspiracje z takich zespołów jak Pixies,Nirvana, Alice in Chains, blink-182 czy Kasabian.
Połączenie 3 gustów muzycznych pozwala otrzymać oryginalne, szybkie i rwące brzmienie.

https://www.facebook.com/FreeTrip02/

Zero6 to połączenie przeróżnych, indywidualnych osobowości, których celem jest granie muzyki wyzwolonej od wszelkich trendów i narzuconych zasad. Gramy co chcemy, jak chcemy i kiedy chcemy, by omijać szerokim łukiem to, co dla większości uważane jest za wzór.
Kooperacja rapu, ciężkich gitar i selektywnej sekcji rytmicznej w symbiozie z ogniem charakterów tworzy markę, którą jedni pokochają od pierwszego dźwięku, a drudzy znienawidzą, ale nikt nie przejdzie obojętnie.
Początkiem roku 2018 zespół wydał własnymi siłami swoje debiutanckie demo pod tytułem „Operacja Chaos”, które jest swojego rodzaju podsumowaniem ostatnich wydarzeń w życiu kapeli. Pełna wzlotów i upadków droga w końcu zaczyna wchodzić na właściwy tor.
Aktualnie ekipa 06 pracuje nad kolejnym projektem, a w między czasie intensywnie koncertuje na terenie całego kraju, oddając słuchaczom 110% swoich możliwości i emocji.
„Operacja Chaos” – dostępna poprzez fanpage Zero6crew, oraz do zdobycia na koncertach zespołu !

https://www.facebook.com/zero6crew/