Poszukiwani.

 


Ponownie zwracamy się z APELEM do Państwa o pomoc w ustaleniu jakichkolwiek informacji o zaginionym II kat. Dariuszu SIWIEC. Mężczyzna zaginął 24 sierpnia 2012 r. i do chwili obecnej brak jest z nim jakiegokolwiek kontaktu.

Dariusz Siwiec podróżował autobusem do Anglii. Mężczyzna wysiadł w trakcie postoju na dworcu PKS we Wrocławiu i do chwili obecnej brak jest z nim jakiegokolwiek kontaktu.

Siwiec Dariusz s. Anzelma

urodzony 15 października 1971 r. w Tychach
Rysopis: wzrost 172 cm, 45 kg, sylwetka szczupła, oczy piwne, włosy krótkie, proste, koloru ciemny blond, twarz owalna, nos średni, prosty, uszy małe przylegające, uzębienie pełne.

Ubrany: kurtka skóropodobna, typu wiatrówka „do pasa” koloru ciemno-szarego, spodnie jeansowe koloru ciemno-szarego, buty sportowe koloru ciemno-brązowego, czapka z daszkiem koloru jasnego.

Znaki szczególne : blizny na brzuchu po operacjach żołądka i trzustki, blizna za lewym uchem o długości około 2 cm.

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat osoby Dariusza Siwiec. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach 32 325 6386 albo bezpłatnym numerem alarmowy 112 lub 997.Tyscy policjanci w dalszym ciągu poszukują zaginionej Bożeny ŚWIDERSKIEJ, Mieszkanka Tychów wyszła z domu 01 września 2009 roku i do tej pory nie powróciła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami z Tychów.

Kobieta wyszła z domu 1 września 2009 roku i do dzisiaj nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Rysopis zaginionej: sylwetka średnia, oczy szare, twarz prostokątna, uszy średnie lekko odstające, nos mały, prosty, uzębienie pełne. Znaki szczególne : blizna nad lewym okiem, wzrost 153 cm.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej osoby proszone są o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Tychach, tel. 32 32-56-386 lub z najbliższą jednostką policji – tel, 997 i 112.Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/