„Siła psychiczna w zdrowym biznesie” – spotkanie z Jackiem Walkiewiczem.

 


27 kwietnia piątek, w godz. 16.30 do 19.00 zapraszamy na spotkanie z Jackiem Walkiewiczem, cenionym w Polsce psychologiem i mówcą motywacyjnym, inspiracyjnym i mentorem. To kolejne w tym roku spotkanie w projekcie rozwojowo-edukacyjnym pod nazwą „INTEGRACJA ŻYCIA – lepiej kochać, pracować i być”. Spotkanie „Siła psychiczna w zdrowym biznesie” odbędzie się w pięknej sali konferencyjnej AB Projekt w Tychach, przy ul. Fabrycznej 43.

Spotkanie prowadzone w ciekawy sposób, rozpocznie się wspólnym oglądaniem wykładu Jacka Walkiewicza w formie materiału filmowego “Pełna moc możliwości”. Po filmie moderatorki spotkania, Justyna Rutkowska i Jadwiga Koźmińska-Kiniorska, poprowadzą rozmowę z Jackiem Walkiewiczem z udziałem publiczności.

Będziemy mówić o zmianach, nawykach i o sobie, poruszymy temat, jak postępują ludzie silni psychicznie – zarówno w biznesie, jak i na co dzień. Poruszymy kwestię odwagi w biznesie i o byciu biznesem swojego życia – mówi Justyna Rutkowska firma Verso, organizator spotkania.

Jak dodaje J.Rutkowska, Jacek Walkiewicz, to kolejna osoba z ogromnym doświadczeniem i wiedzą, autorytet w swojej dziedzinie, którą chciała zaprosić do swojego rodzinnego miasta, Tychów.  W lutym w miescie gościliśmy Mariusza Wirgę, psychiatrę i psychoonkologa i trenera i psychoterapeutę poznawczo-behawioralnego, dyrektora medycznego Simonton Cancer Center w Kaliforni w Stanach Zjednoczonych. W październiku do Tychów przyjeżdża Jacek Santorski, psycholog,  konsultant i wykładowca przywództwa w biznesie i psychologii zdrowia.

W Tychach, za był prof. Jerzy Vetulani ze swoimi wykładami, dzięki któremu organizujemy w Tychach Dni Mózgu pod patronatem amerykańskiej fundacji DANA. Naszym stałym gościem jest Wojciech Eichelberger, którego zapraszam do Tychów od kilku lat z projektem 8xO. Wszystkie te wymienione osoby, a było ich znacznie więcej, były i są inspiracją dla mnie w moim życiu zawodowym i prywatnym i jestem przekonana, że staną się inspiracją dla wielu osób. Na nasze spotkania przyjeżdżają ludzie, którzy chcą się rozwijać i są to osoby nie tylko z Tychów, ale z całej Polski. – podkreśla Rutkowska

Koszt spotkania z Jackiem Walkiewiczem, to 60 zł. Całego seminarium z zajęciami jogi – 70 zł. Można również wykupić bilety zbiorowo dla swoich pracowników czy partnerów biznesowych.

Dodatkowo zainteresowane osoby mogą zapisać się na zabieg masażu i refleksologii z Izabelą Linek (godz. 11.00-16.00) oraz zajęcia jogi (godz. 19.15-20.15).

Psychologów, psychoonkologów, pracowników hospicjów, studentów psychologii,  zapraszamy na superwizje psychoonkologiczne z Jadwigą Koźmińską-Kiniorską (godz. 12.00-15.00)


Zapisy i pytania:

Sekretariat: Marta Latańska

kontakt@verso-rozwoj.pl,  tel. 530 738 064

Kontakt do organizatorki:

Justyna Rutkowska

j.rutkowska@verso-rozwoj.pl, tel. 504 255 118


Kilka słów o naszym gościu:

Pan Jacek Walkiewicz jest psychologiem i mówcą motywacyjnym z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykład na TEDxWSB  umieszczony na YouTube ma ponad 1.5 miliona odsłon. Autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości”  (również w wersji audiobook czytanego przez autora). Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie magazynu psychologicznego „Charaktery” (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 r. Właściciel autorskiej księgarni „Pełna MOC słów” na ul. Chmielnej 10 w Warszawie. Prowadzi blog Jacek Walkiewicz.