Policja poszukuje zaginionej Sandry Pełczyńskiej.

 


Policjanci z Zespołu ds. Przestępczości Nieletnich prowadzą poszukiwania za zaginioną III kat. Nieletnia Sandra Pełczyńska po raz kolejny wyszła z domu i nie wróciła. Tyscy policjanci zwracają się z apelem do osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia.

W związku ze zgłoszeniem w dniu 17.04.2018r., kolejnej ucieczki z domu rodzinnego nieletniej:

Sandry Pełczyńskiej

zam. Tychy

Zespół ds. Przestępczości Nieletnich Komendy Miejskiej Policji w Tychach wszczął poszukiwania kat. III prowadzone za w/w nieletnią. 15-latka w dniu 16.04.2018r. wyszła z miejsca zamieszkania w Tychach oznajmiając, iż udaje się do szkoły i do chwili obecnej nie powróciła.

Rysopis: wzrost ok. 165cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie proste koloru czarnego, ubrana w bluzę z kapturem koloru białego z motywem myszki Miki z przodu, spodnie jeansy rurki kol. ciemnego, obuwie sportowe typu adidas koloru ciemnego, posiadała przy sobie torebkę koloru czarnego przewieszana przez ramię.

Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat nieletniej Sandry Pałczyńskiej. Osoby te proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Zespołu ds. Przestępczości Nieletnich:

– (32) 325-62-00 wew. 432 lub 433

– 798 -031-314,

lub Dyż. KMP Tychy – (32) 325-62-00

 


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/