TopOFFFestival 2018 – Cloud Theater „Technologia jest Istotą”.

 


Teatr Mały – 18 kwietnia 2018 r., godz. 18.00

Wstęp – 10 zł.

“Technologia jest Istotą” przedstawia ludzkie fantazje o przyszłości, wykorzystując do tego jedynie ulotne technologiczne środki, takie jak rysowanie światłem na oczach widza, improwizacja muzyczna czy reżyseria live. Żywy aktor wchodzi w dialog z technologią, która tym samym staje się jego partnerem na scenie.

Spektakl, którego premiera odbyła się w ramach ubiegłorocznego PPA, mimo iż pokazany został jedynie cztery razy, zdobył ogromną uwagę publiczności i krytyków teatralnych udanym mariażem technologii z teatrem. Z recenzji Grzegorza Chojnowskiego: “cyfrowo – mechaniczno – artystyczno – estetyczny potencjał Cloud Theater jest ogromny, momentami wręcz imponująco realizowany”.

“Technologia jest Istotą” to nie tylko spektakl. To monumentalne wielomedialne widowisko, świetnie wpisujące się w nowoczesną przestrzeń Centrum Technologii Audiowizualnych. Kilkaset metrów kwadratowych rysowanych na żywo barwnych obrazów 3D i wypełniająca tę przestrzeń dramatyczna – ale nowoczesna – muzyka tworzą coś, czego w teatrze jeszcze nie było.

REŻYSERIA LIVE:
Teo Dumski
MUZYKA LIVE:
Igor Gawlikowski
GRAFICY LIVE:
Sebastian Siepietowski
SPEC. TECHNOLOGICZNY:
Franciszek Maroszek
KOSTIUMY:
Gabriela Budzyńska
OBRAZ I VIDEO:
Edgar de Poray
INSTRUKCJA OBSŁUGI SPEKTAKLU:
Tobiasz Papuczys
PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE:
Sławomir Chomiak
KONSULTACJA ARTYSTYCZNA:
Patrycja Obara, Tobiasz Papuczys, Aleksander Tatarek
WYSTĘPUJĄ:
Bożena Bukowska, Magdalena Górnicka- Jottard/ Magdalena Bocianowska, Davit Baroyan, Kamil Dysiewicz, Ola Sakowska

Źródło : https://teatrmaly.tychy.pl/