P*I*G / Mademoiselle X w Tawernie.

 


6tego kwietnia (piątek) w Tyskiej Tawernie odbędzie się wieczór dziwnej muzyki i performance’u. Wstęp wolny, godizna 20:00.

P*I*G: 

Jedno-nieosobowy projekt Jakuba-Moniki Lamparta. Jest to muzyka własnego gatunku zwanego 2255 oraz performance. Usłyszeć można przeróżne style ale w całość łączy wszystko coś całkowicie ponad-fizycznego. Gatunek opiera się na filozofii ESPX & The Impulse. Występy to artystyczne podróże po dziwnych krainach mające na celu poszerzanie świadomości odbiorcy o duchowych możliwościach. Obecny materiał to utwory z trzeciego albumu „The 2255” którego kopie będą w sprzedaży podczas kwietniowej trasy.

Mademoiselle X: 
(electr/experim/doowop/surf/garage)

Solowy projekt Oliwii Krishnafuk. W przeszłości robiła zamieszanie swoją gitarą i basem w zespołah takich jak: Nameless Creations, Moron’s Morons, Jack Saint i P*I*G. Projekt łączy muzykę elektroniczną i eksperymentalną z doo wop, surf i garage. To wszystko doprawione psychodeliczną poezją oraz mantrami. Oliwia Krishnafuk to w 1/3 samica alfa, w 1/3 płaczący starzec i w 1/3 dziecko które powinno być teraz w szkole. Niestety na planecie z której pochodzi nie ma szkół. Oliwia wystąpi z gitarą i nagraną wcześniej perkusją.


Źródło : https://allevents.in/