Przygotowania do derbów z Ruchem.

 


Zawodnicy GKS Tychy przygotowują się już do derbowego spotkania z Ruchem Chorzów. W środę „Trójkolorowi” trenowali rano i po południu. Najpierw odbyli zajęcia na siłowni, a następnie jednostkę treningową na boisku. Nie wszyscy piłkarze są do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Kontuzja Damiana Nieśmiałowskiego okazała się zdecydowanie bardziej poważna niż pierwotnie przypuszczano. Pomocnik GKS Tychy zmaga się z urazem kostki. Na szczęście obyło się bez zakładania gipsu, ale „Nieśmiał” musi chodzić w bucie usztywniającym. Do treningów będzie mógł wrócić prawdopodobnie dopiero za cztery tygodnie. Za 10 dni czeka go jeszcze kontrola u lekarza  i być może wtedy okaże się kiedy dokładnie młody zawodnik wróci na boisko.

Do treningów w najbliższych dniach wróci Piotr Ćwielong. „Pepe” zmagał się z urazem ścięgna Achillesa, ale  wszystko idzie już w dobrym kierunku. Pomocnik GKS Tychy mocno liczy na występ w spotkaniu przeciwko Ruchowi Chorzów. Na razie nadal nie wiadomo jednak kiedy pojedynek zostanie rozegrany.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/