ENEMEF: Maraton z Więźniem Labiryntu z Lekiem na śmierć w Multikinie.

 


ENEMEF: Maraton z Więźniem Labiryntu z premierą najnowszej części „Lek na śmierć” to epickie wydarzenie specjalnie dla fanów hitowej serii oraz miłośników dobrego, pełnego przygód i zagadek kina science fiction. Tej nocy widzowie staną się częścią grupy Streferów uwikłanych w mroczną tajemnicę i walczących o przetrwanie.

Wszystko zacznie się w bezlitosnym, pozornie bez wyjścia labiryncie, do którego każdy trafia w niejasnych okolicznościach i z nieznanych powodów. Komu uda się przetrwać, a kto zginie? Kto za tym wszystkim stoi i co ma na celu…? Pytania z czasem będą się mnożyć, a prawda będzie czekała tylko na tych, którzy dotrwają do samego końca. Podejmiesz wyzwanie? W repertuarze:

– WIĘZIEŃ LABIRYNTU

– WIĘZIEŃ LABIRYNTU: PRÓBY OGNIA

– WIĘZIEŃ LABIRYNTU: LEK NA ŚMIERĆ – premierowo!

Dołącz do Maratonu z Więźniem Labiryntu na Facebooku:

http://ow.ly/pYLq30hneiU

 

 

ENEMEF: MARATON Z WIĘŹNIEM LABIRYNTU odbędzie się 26 stycznia (piątek) jednocześnie w 30 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów: od 28 do 37 zł (za całą noc w kinie):

– 28 zł, 30 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław), 32 zł (Warszawa): cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 28 zł, 30 zł lub 32 zł każdy

– 35 zł i 37 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław): cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 2 zł niż w pozostałych kinach w Warszawie (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

 

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:

Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:00 rano

 

Kolejność emisji filmów:

Filmy zostaną zaprezentowane chronologicznie, zgodnie z kolejnością podaną powyżej

 

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,

– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Multikina,

– przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 26 grudnia.

 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– ograniczenie wiekowe: 15 lat (skończone); osoby w wieku poniżej 18 lat muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica lub prawnego opiekuna, wzór zgody można znaleźć na www.enemef.pl (na marginesie po wybraniu repertuaru) oraz na www.multikino.pl,

– możliwość wnoszenia prowiantu i napojów: zgodnie z Regulaminem Multikina nie można na sale kinowe wnosić ani napojów, ani jedzenia zakupionego poza Multikinem,

– specjalne zniżkowe bilety (SMSowe), w cenie 28 zł i 30 zł (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław) można kupić tylko w terminie podanym w SMSie;

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,

– pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp.,

– kupony na dolewkę Coca-Coli będą rozdawane przy wejściu na ENEMEF.

 

Pytania, wątpliwości?

Aby uzyskać odpowiedzi na inne pytania zapraszamy do kontaktu przez profil ENEMEFów na Facebooku: http://www.facebook.com/ENEMEF lub na http://www.enemef.pl.

 

Opisy filmów:

Więzień labiryntu: Lek na śmierć

Maze Runner: The Death Cure, USA 2018, 140′

reżyseria: Wes Ball

scenariusz: T.S. Nowlin

obsada: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Nathalie Emmanuel, Giancario Esposito

muzyka: John Paesano

Specjalny pokaz premierowy!

Długo wyczekiwana, finalna część epickiej sagi, w której uwikłani w tajemnicę bohaterowie podejmą ostateczne wyzwanie, aby poznać prawdę.

Grupa Streferów z Thomasem w roli lidera wyrusza w ostatnią, decydującą misję w celu znalezienia lekarstwa na śmiertelną chorobę, które ocali ich przyjaciół. Streferzy muszą zakraść się do kontrolowanego przez DRESZCZ labiryntu, gdzie czeka ich pokonanie najniebezpieczniejszej jak dotąd pułapki. Jeżeli przeżyją, poznają odpowiedzi na pytania, które nurtują ich od pierwszych chwil w labiryncie.

Podobnie jak w poprzednich częściach serii w filmie wiele się dzieje, a tajemnicza atmosfera napięcia i poczucia zagrożenia wzrasta z każdą minutą.

 

Więzień labiryntu: Próby ognia

Maze Runner: The Scorch Trials, USA 2015, 132′

reżyseria: Wes Ball

scenariusz: T.S. Nowlin

obsada: Dylan O’Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Giancarlo Esposito

muzyka: John Paesano

Druga odsłona trzymającej w napięciu serii, która podbiła świat!

Film opowiada o dalszych losach Thomasa i Streferów. Okazuje się, że wbrew oczekiwaniom znalezienie wyjścia z tajemniczego labiryntu nie jest końcem. Życie w jego wnętrzu było łatwe i względnie bezpieczne, natomiast na zewnątrz sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. Thomas i chłopcy stają w obliczu nowego wyzwania – muszą w ciągu dwóch tygodni przejść najbardziej zniszczoną część Ziemi.

W filmie nie brakuje niespodzianek i kolejnych zagadek. Widzowie z zapartym tchem towarzyszą bohaterom w zmierzeniu się z próbą, na jaką wystawia ich zewnętrzny świat.

 

Więzień labiryntu

Maze Runner, USA 2014 rok, 113′

reżyseria: Wes Ball

scenariusz: T.S. Nowlin, Noah Oppenheim, Grant Pierce Myers

obsada: Dylan O’Brien, Aml Ameen, Blake Cooper, Thomas Brodie-Sangster, Kaya Scodelario

muzyka: John Paesano

Ekranizacja bestsellerowej powieści science fiction Jamesa Dashnera, której akcja rozgrywa się w świecie dotkniętym ogromnym kataklizmem.

Główny bohater, nastoletni Thomas, budzi się w windzie i nic nie pamięta. Okazuje się, że trafił do tajemniczej strefy zamkniętej w środku labiryntu, zamieszkanej przez grupę chłopców. Są oni doskonale przystosowani do panujących tam warunków, a niektórzy z nich już zapomnieli jaki jest świat zewnętrzny. Thomas wraz z mieszkańcami labiryntu ścigają się z czasem, aby znaleźć wyjście. Zadanie to nie jest łatwe, bo na każdym kroku czyha na nich niebezpieczeństwo. Nadzieję przywraca wizyta dziewczyny, Teresy.

To film pełen akcji i nieustającego napięcia. Tajemnice labiryntu pochłaniają widza do ostatniej minuty.