Zobacz Tychy Namalowane. Jubileuszowa edycja Pleneru Malarskiego „Stare- Nowe”.

 


27 października 2017 zapraszaliśmy Państwa na wernisaż Jubileuszowej edycji Pleneru Malarskiego dla Malarzy Nieprofesjonalnych „Stare-Nowe” do Galerii Pod Dachem w Miejskim Centrum Kultury w Tychach. Dzisiaj zapraszamy do zobaczenia jak obrazy,powstałe podczas tej jubileuszowej edycji, prezentują się w przestrzeni naszego miasta. Prace osiemnastu malarzy, którzy współtworzą historię pleneru malarskiego od 1992 roku, od tego tygodnia będzie można oglądać w różnych miejscach w Tychach, m.in.  w Urzędzie Miasta Tychy, Muzeum Miejskim, Teatrze Małym, Mediatece, oddziałach biblioteki oraz w w wybranych sklepach i restauracjach w obrębie Starych Tychów i Paprocan… W wyborze miejsc kierowaliśmy się tematyką powstałych prac oraz miejscami ważnymi dla naszego miasta. Prace można będzie oglądać do 26 stycznia.