„Atak paniki” w komedii pomyłek premierowo w tyskim Multikinie.

 


„Atak paniki” to wielowątkowa historia pozornie niezwiązanych ze sobą osób, które w pewnym momencie doświadczają… tytułowego ataku paniki. W filmie, który na ekrany Multikina wchodzi od 19 stycznia, brawurowo swoje role odegrali m.in. Artur Żmijewski, Magdalena Popławska, Grzegorz Damięcki, Dorota Segda.

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

„Atak paniki” to brawurowa komedia, w której nic nie jest tym, czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo. Nagromadzenie dotąd niewypowiedzianych emocji spowoduje, że pod wpływem na pozór mało istotnych wydarzeń dojdzie do prawdziwej emocjonalnej erupcji…

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.