43. parkrun Tychy.

 


Zapraszamy na 43. parkrun Tychy, który odbędzie się w sobotę 13 stycznia 2018, niezmiennie o godz. 9:00 rano w Parku Północnym w Tychach.

Od nowego roku wdrażamy dawno obowiązujące zasady – brak kodu, brak rezultatu. Także nie zapomnijcie go zabrać ze sobą. Weekend zawsze warto spędzić aktywnie. Porzuć troski i zmartwienia i przyjdź do nas na parkrun aby przejść, przetruchtać lub jeśli masz ochotę przebiec 5 km dystans. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich niezależnie od wieku i kondycji. Nie czas jest istotny, a obecność, świetna atmosfera i możliwość nawiązania nowych znajomości czy nawet przyjaźni. parkrun to także spotkanie, które możesz spędzić jako wolontariusz, pomagając nam w organizacji, do czego gorąco zachęcamy.

Udział w parkrun jest całkowicie bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie. Uzyskany kod uczestnika należy wydrukować i przynieść ze sobą na parkrun w dowolnej lokalizacji na świecie i wykorzystywać go wielokrotnie. Jednorazowa rejestracja dostępna pod adresem internetowym.


Źródło : http://umtychy.pl/