MBP / Mediateka : Kanada, czyli największa osada świata.

 


MBP Tychy / Mediateka – 10 stycznia 2018 r., godz. 17.00

Kanada, czyli największa osada świata

W jaki sposób Kanadyjczycy podają frytki? Dlaczego o dokładnej kwocie zakupów dowiesz się dopiero przy kasie? Jaki związek jest między przesądami kultury chińskiej a branżą budowlaną Kanady? Gdzie tak naprawdę kręcono Winnetou?

Serdecznie zapraszamy na relację z naszej miesięcznej wyprawy po zachodniej części Kanady, podczas której poznaliśmy odpowiedzi na te oraz na wiele innych pytań. Opowiemy również o naszym spotkaniu z niedźwiedziem, wrażeniach towarzyszących podczas przejażdżki kolejką zapisaną do Księgi rekordów Guinnessa, wędrówkach po jednym z najpiękniejszych Parków Narodowych świata oraz o tym jak świętowaliśmy obchody 150 lecia Kanady. Nie zabraknie także praktycznych porad dotyczących tego, w jaki sposób przygotować się na wyjazd do tego kraju oraz propozycji miejsc, które warto odwiedzić.

Wstęp bezpłatny

Nazywamy się Dorota i Mateusz i razem tworzymy projekt Przygodnik Podróżniczy. Uwielbiamy podróżować i robimy to na wszelkie możliwe sposoby: latamy samolotem, jeździmy pociągiem i samochodem, korzystamy z tanich linii autokarowych, a także nierzadko autostopujemy. Jako młodzi ludzie, zawsze staramy się robić to najniższym kosztem. Owocami naszych przygód dzielimy się z Wami, byście mogli – podobnie jak my – przekonać się, że podróżowanie wcale nie musi wiele kosztować.
Mamy wiele marzeń, a podróże to nasz sposób by je spełniać.


Źródło : https://allevents.in/