Koncert w Tawernie : Reaktywacja Deadline + Terrordome, Formis, Fleshbang.

 


Tawerna Pod Różą Wiatrów – 6 stycznia 2018 r., godz. 18.00

Reaktywacja DEADLINE w Tawernie!

Po równo 3 latach niebytu, Deadline wraca z nowym materiałem w odświeżonym składzie.

DEADLINE – Połączenie szybkich riffów z ciężarem, apokaliptycznym klimatem i chwilami na zaczerpnięcie oddechu – tak w skrócie można opisać aktualną twórczość założonego w 2004 roku kwintetu z Tychów. Zespół ma na koncie prawie 100 zagranych koncertów w tym występy u boku m.in. Acid Drinkers, Frontside, KAT & Roman Kostrzewski, Totem, Horrorscope czy Thy Disease. W lutym 2014 r. wyszedł drugi album Deadline zatytułowany „Ocean Of Dunes”. Materiał został nagrany w ZED Studio, a jego produkcją zajął się Tomasz „Zed” Zalewski. Gościnnie na płycie udzielił się Auman z Frontside oraz wokalistka Patrycja „Trisz” Mrowiec. Po 3 latach przerwy Deadline wraca do żywych w 2017 roku i przygotowuje się do nagrania 3-go studyjnego albumu.

www.deadline.net.pl
www.facebook.com/DeadlinePL

TERRORDOME – Polski kwartet grający szybki i brutalny Crossover Thrash Metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Będąc aktywnym na scenie, zespół zagrał jak dotąd kilkaset koncertów w kraju i za granicą, dzieląc scenę z takimi kapelami jak: Suicidal Tendencies, Anthrax, Destruction, D.R.I., Whiplash, Hobbs’ Angel of Death, Frank Blackfire, Suicidal Angels, Ratos de Porão, Fastkill, Accu§er, Abigail, Wormrot, Vader oraz wieloma innymi.

www.terrordome.net.pl
www.facebook.com/terrordomeband

FORMIS – Zespół konsekwentnie prezentujący styl death/thrash metalowy, który ma na koncie trzy albumy. Najświeższy materiał FORMIS nosi nazwę CHAOZIUM i ujrzał światło dzienne 17 marca 2017 roku za pośrednictwem krakowskiej wytwórni Defense Records. Przez 6 lat istnienia zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów u boku takich zespołów jak Decapitated, KAT & Roman Kostrzewski, Hate, Armagedon, Furia, Bloodthirst, Stillborn, Frontside, Horrorscope.

www.formismetal.pl
www.facebook.com/formismetal

FLESHBANG – Rybnicki zespół powstały pod koniec 2015 roku, który łączy w swoim graniu elementy groove, djent oraz death metalu z domieszką ciekawych melodii.

www.facebook.com/fleshbangband


Źródło : https://allevents.in/tychy/