Szlachetna Paczka hokeistów GKS Tychy.

 


Hokeiści GKS Tychy po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Tym razem „Trójkolorową” pomoc otrzymał pan Jan i trójka jego dzieci.

Kilka dni przed finałem Wicemistrzowie Polski wybrali się na zakupy, aby z zebranych wśród siebie środków zakupić potrzebne rzeczy m.in. odzież, obuwie, żywność czy też środki czystości. W paczce znalazły się także upominki dla trójki nastoletnich dzieci pana Jana – m.in. słodycze, akcesoria do szkoły, gadżety klubowe oraz karnety na mecze Polskiej Hokej Ligi. W sobotę przedstawiciele zespołu zawieźli pakunki do magazynu, skąd następnie trafiły one do wybranej rodziny.

Do paczki tyskich hokeistów przyłączyła się także Stadionova Restaurant, która pomogła w realizacji specjalnego marzenia rodziny – wspólnego posiłku w eleganckich wnętrzach restauracji mieszczącej się na Stadionie Miejskim Tychy.

Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja pomocy świątecznej – realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Głównym jej założeniem jest pomoc najbardziej ubogim rodzinom. Więcej informacji na www.szlachetnapaczka.pl


Źródło : http://gkstychy.info/hokej/