Multikino zaprasza na „Święto Kina”. Bilety za 12 zł.

 


W weekend 9 i 10 grudnia widzowie z całej Polski będą mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w ważnym filmowym wydarzeniu – po raz czwarty odbędzie się ogólnopolskie „Święto Kina”.

W tych dniach ceny biletów na dowolny film 2D z aktualnego repertuaru we wszystkich kinach sieci Multikino wyniosą jedyne 12 złotych. W przypadku seansów 3D należy uwzględnić dopłatę za okulary.

Celem „Święta Kina” jest popularyzowanie oglądania filmów na dużym ekranie w przestrzeni kinowej – także polskich produkcji, a tym samym inspirowanie do przemyśleń czy dyskusji. Kino to doskonała rozrywka, dzięki której można nie tylko zrelaksować się. To miejsce, w którym możemy przeżyć szeroką paletę rozmaitych emocji – wzruszeń, śmiech, strachu czy napięcia. Do tego uczy, poszerza horyzonty i otwiera na nowe doświadczenia.

Patronem medialnym akcji jest Polsat i RMF FM. Z sieciami kin współpracują też SKSiL (Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych) oraz FINA (Filmoteka Narodowa).

„Święto Kina” wspierają znani i popularni aktorzy. Ambasadorami akcji w tym roku zostali: Joanna Moro, Sandra Staniszewska, Julia Kostow, Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Andrzej Młynarczyk i Mateusz Winek.