Void Of Sympathy, Mordor i Hevilusion w Tawernie.

 


Tawerna Pod Różą Wiatrów – 2 grudnia 2017 r., godz. 19.30

VOID OF SYMPATHY
Zespół powstał pod koniec 2015 roku z inicjatywy Piotra Maślanki. Pierwszymi członkami zespołu zostali Anna Groo (vocal) ex. Serpent Wings, , Karol Wójcik (gitara) jeden z założycieli zespołu Doomsday, a także Jarek Budzyk (perkusja) ex.Serpent Wings, ex.Formosus.W takim składzie przez pierwszy rok zespół tworzy utwory oraz ciężko pracuje nad materiałem. W listopadzie 2016 do zespołu dołącza Patrycja Falecka ,(vocal) na co dzień występująca w zespole Wildstrike ex.Black Fog ,która była brakującym ogniwem dla zespołu, aby mógł ruszyć na scenę. Muzyka ,którą prezentuje zespół obraca się w okolicach melodyjnego death metalu urozmaiconego czystymi wokalami.
https://www.facebook.com/voidofsympathyofficial/
https://www.youtube.com/channel/UCViH1v3pV-QWKe08pt7JKvA

MORDOR 
Mordor – zespół z Podkarpacia grający melodic death metal.
Ostre gitarowe riffy, piekielnie precyzyjna perkusja, łamiący żebra bas i morderczy wokal to znak rozpoznawczy grupy.
Kapela powstała w 2014 roku, lecz przez długi czas trwała w letargu. Teraz rusza pełną parą by siać prawdziwy mordor na scenie.
W skład zespołu wchodzą kolejno:
– Dawid „Kobra” Wielki – gitara rytmiczna
– Paweł „Pardo” Gargaś – gitara prowadząca
– Paweł Biały – perkusja
– Mateusz Bednarz – wokal
Zespół jest również w trakcie prac nad swoim pierwszym studyjnym wydawnictwem, którego tytuł pozostaje narazie tajemnicą.

https://www.facebook.com/mordor.attack/

HEVILUSION
Hevilusion – zespół Heavy Metalowy założony w Mysłowicach. Główną misją zespołu jest granie w starym dobrym stylu i skopanie dupsk wszystkich osób które przychodzą na koncert aby razem spędzić czas na dobrej zabawie. W jego skład wchodzą Mateusz Kowalik – wokal i gitara rytmiczna, Patryk Olej – gitara prowadząca, Dawid Kras – gitara basowa oraz Paweł Patalong – perkusja. Na początku roku 2017 zespół wydał pierwsze demo pod tytułem „Roam In Despair” z którego utwory można usłyszeć podczas koncertów.
https://www.facebook.com/Hevilusion/

 


Źródło : https://allevents.in/