Ziaja w Gemini Park Tychy.

 


Do grona najemców Gemini Park Tychy dołączyła firma kosmetyczna Ziaja. Sklep zajmie ponad 30 mkw. powierzchni. Otwarcie najnowszej inwestycji krakowskiego dewelopera Gemini Holding planowane jest na wiosnę 2018 roku.

Firma Ziaja Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. została założona w 1989 r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja i od początku jej istnienia udział kapitału polskiego wynosi 100 proc. Obecnie oferta Ziaja obejmuje około tysiąc pozycji kosmetyków przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. Oprócz produkcji spółka prowadzi sieć salonów sprzedaży, które zlokalizowane są na terenie całej Polski.

– Oferta marki Ziaja jest idealnie dopasowana do profilu klienta Gemini Park Tychy, poszukującego wysokiej jakości produktów, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny – mówi Daniel Słuchocki, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Gemini Holding. – Kompletując tenant mix naszego najnowszego centrum handlowego, skupiamy się na potrzebach mieszkańców Tychów i okolic. Jestem przekonany, że grono najemców pozyskanych do tej pory będzie stanowić o oryginalności obiektu i przyciągnie klientów z całego regionu – dodaje D. Słuchocki.


Źródło : https://retailnet.pl/