Policja poszukuje dwóch mężczyzn w sprawie kradzieży pieniędzy.

 


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy, do której doszło w dniu 13.11.2017 roku na ul. Borowej w Tychach. Policjanci prezentują zdjęcia mężczyzn mogących mieć istotne w sprawie informacje.

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło w dniu 13.11.2017r. Przy ul. Borowej w Tychach. W toku wykonywanych czynności uzyskano zapis monitoringu, na którym został utrwalony wizerunek osób mogących posiadać istotne informacje dotyczące niniejszego przestępstwa.

1.Mężczyzna (trzymający reklamówkę koloru czarnego) wiek z wyglądu około 55-60 lat, wzrostu około 168-170 cm, średniej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru brązowego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, na głowie ma założoną czapkę z daszkiem koloru czarnego ze znaczkiem metalowym po lewej stronie czapki, posiada okulary z złotej oprawie.

2. Mężczyzna (posiadający przewieszoną przez prawe ramie torbę) wiek z wyglądu 30-35 lat wzrostu około 175-180 cm średniej budowy ciała, ubrany w kurtkę długości ¾ koloru czarnego, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego, buty koloru czarnego, na głowie założona czapka typu kaszkiet koloru czarnego, posiadający okulary w czarnej oprawie oraz przewieszona przez prawe ramie torbę koloru czarnego.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn, bądź znają istotne dla sprawy fakty proszone są o przekazanie informacji pod numerem telefonu 32 32 56 230 lub kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach 32 32 56 200.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/