Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej.

 


sobota, 11 listopada 2017, 07:15 – niedziela, 12 listopada 2017, 14:00

Już tradycyjnie MOSiR Tychy zaprasza miłośników piłki nożnej w halowej odmianie do udziału w corocznym turnieju, który w tym roku odbędzie się w dniach 11-12 listopada. W rozgrywkach może wziąć udział maksymalnie 16 zespołów. O przyjęciu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe zgłaszającego. Zgłoszenia są przyjmowane do 9.11.2017 r. w Zespole ds. Sportu i Organizacji Imprez MOSiR Tychy, al. Piłsudskiego 12, tel.: 32 661 16 89 lub e-mailem: zgloszenia@mosir.tychy.pl. Lista zgłoszeniowa, wypełniana w dniu zawodów, powinna zawierać nazwę drużyny, nazwiska i imiona oraz rok urodzenia zawodników. Zgłoszenie może liczyć maksymalnie 10 zawodników.
OPŁATA ORGANIZACYJNA OD DRUŻYNY – 100,00 ZŁ PŁATNA W DNIU ZAWODÓW PRZED PIERWSZYM MECZEM U ORGANIZATORA.
Czas gry oraz system rozgrywek uzależniony będzie od liczby zgłoszeń.
Przy 16 drużynach, w pierwszym etapie rozgrywek zespoły będą podzielone na cztery grupy, z których po dwa najlepsze zespoły wywalczą awans do ćwierćfinałów. Pierwszego dnia (11.11) odbędą się mecze fazy grupowej, a drugiego dnia (12.11) fazy pucharowej.
Turniejowa rozpiska zostanie opublikowana na stronie www.mosir.tychy.pl oraz na profilu FB MOSiR Tychy w piątek, 10.11.2017 roku. Zawody odbywają się w kategorii OPEN. W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy zrzeszeni w klubach występujących w rozgrywkach prowadzonych przez PZPN oraz OZPN maksymalnie do poziomu ligi okręgowej oraz II ligi futsalu, za wyjątkiem drużyny GKS Futsal Tychy U-20, która do turnieju może zgłosić zawodników występujących w I lidze futsalu, ale maksymalnie urodzonych w 1997 roku.
Za zajęcie czterech pierwszych miejsc wszyscy zgłoszeni zawodnicy otrzymają medale, dyplom dla drużyny oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich zgłoszonych zawodników w drużynie. Przewidziano również nagrody dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju. Zapraszamy do zapisów!

  Źródło : http://umtychy.pl/