Tyscy Policjanci zatrzymali 3 poszukiwanych.

 


Od wczoraj policjanci zatrzymali trzy osoby, które po sprawdzeniu w policyjnej bazie widniały jako poszukiwane. Dwóch ukrywających się przed organami ścigania wpadło podczas kontroli w samochodzie. Trzeci zgłosił się sam do komendy, twierdząc, że nie chce się dłużej ukrywać.

W ciągu ostatnich dwóch dni policjanci podczas służby zatrzymali trzech poszukiwanych. Najpierw policjanci zauważyli na al. Niepodległości w samochodzie dwóch śpiących mężczyzn. Mundurowi postanowili sprawdzić czy nic się nie stało. Po wylegitymowaniu okazało się, że jeden z nich, 20-letni tyszanin jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tychach, celem odbycia kary.

Kolejny poszukiwany był pasażerem samochodu bmw, którego policjanci zatrzymali do kontroli drogowej. 34-latek figurował w policyjnych systemach jako osoba poszukiwana przez jednostkę w Pszczynie.

Ostatni zatrzymany, dzisiaj w nocy, sam przyszedł na komendę i oświadczył policjantom, że jest osobą poszukiwaną i nie chce się dłużej ukrywać przed organami ścigania. 32-letni tyszanin miał nakaz doprowadzenia do aresztu śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/