Piwna złota jesień w Tyskich Browarach Książęcych.

 


Od 2 do 30 listopada w Tyskich Browarach Książęcych zagości piwna złota jesień. Na zwiedzających tę perłę architektury Śląska i nowoczesny browar czeka wycieczka po piwnym świecie, zakończona degustacją sezonowego piwa Książęce Pierwsze Zbiory, z porcją świeżo zebranego chmielu.

Odwiedzający Tyskie Browary Książęce będą mogli nie tylko zanurzyć się w świat piwnych historii Tyskiego a także zobaczyć na własne oczy jak warzy się je od warzelni aż po rozlew. Zwiedzanie Browaru zwieńczy kufel piwa Tyskie Gronie 14-dniowe – świeżo uwarzonego w Tyskich Browarach Książęcych. W listopadzie na gości czeka też niespodzianka w postaci degustacji sezonowego piwa Książęce Pierwsze Zbiory z porcją świeżego chmielu z wrześniowych zbiorów. Każdy uczestnik wycieczki otrzyma również pamiątkowy brelok od marki Tyskie.

Tyskie Browary Książęce to miejsce niezwykłe. Ulubione piwa Polaków warzymy tu nieprzerwanie do czterech wieków, to tu narodziła się także ikona polskiego lagera – piwo Tyskie. Podczas wycieczki po Browarze, zabieramy gości po świecie piwnych historii, rytuałów i kultury. To także doskonała okazja do podpatrzenia na żywo całego procesu warzenia piwa. Zapraszamy! – mówi Marta Andreasik, odpowiedzialna za centrum wycieczkowe w Browarze.

Tyskie Browary Książęce dostępne są dla zwiedzających od poniedziałku do soboty, w godzinach od 10.00 do 20.00. Wizyta rozpoczyna się w Muzeum, a następnie goście zwiedzają działający browar – od warzelni aż po rozlew. Więcej informacji i rezerwacje: www.zwiedzbrowar.pl i www.facebook.com/mtbk 

Zapraszamy tylko osoby pełnoletnie.


Źródło : http://www.kp.pl/