Arkadiusz Milik pracuje nad powrotem do zdrowia.

 


Arkadiusz Milik czyni coraz większe postępy w swojej rehabilitacji i jak wynika z informacji włoskich mediów, powrót napastnika Napoli do gry może nastąpić dużo wcześniej niż pierwotnie prognozowano.

Przypomnijmy, że reprezentant Polski przed miesiącem doznał poważnej kontuzji kolana. Milik zerwał więzadło krzyżowe i musiał przejść zabieg jego rekonstrukcji. Aktualnie napastnik przechodzi intensywną rehabilitację, której przebieg regularnie możemy śledzić na jego kanałach społecznościowych.
Włoskie media donoszą, że jeśli Milik wykuruje się do końca roku, to podczas styczniowego okienka transferowego otrzyma od Napoli zgodę na wypożyczenie. Jednym z klubów, w których Polak mógłby się odbudować jest Chievo.
W obecnym sezonie urodzony w Tychach 23-latek wystąpił na wszystkich frontach w zaledwie pięciu meczach, w których strzelił dwa gole. Milik miał problem z przebiciem się do pierwszego składu po tym jak w poprzedniej kampanii pauzował przez wiele tygodni z powodu zerwania więzadeł, ale w lewej nodze.

Źródło : http://pilkanozna.pl/