Zmiany w organizacji ruchu 1 listopada.

 


Zwykle chłodny początek listopada to gorący okres dla policji i służb odpowiedzialnych za komunikację w mieście. W Tychach kierowcy muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu nie tylko w dzień Wszystkich Świętych, ale od poniedziałku 30 października do czwartku 2 listopada.

Na ulicy Nowokościelnej od 30 października od godz. 8.00 do 2 listopada, a na ulicy Kościelnej od 31 października będzie się odbywał ruch jednokierunkowy. Na ulicy Oświęcimskiej w poniedziałek staną dwa znaki „zakazu zatrzymywania się” z tabliczkami: „Nie dotyczy autobusów MZK”. Na tej samej ulicy (przed skrzyżowaniem z ulicą Bratków) pojawią się znaki „zakazu skrętu w lewo” oraz na wylocie z ulicy Bratków znak „nakaz jazdy w prawo za znakiem”. Na ulicy Jaskrów w rejonie posesji nr 44 i 62 pojawi się znak „zakazu zatrzymywania się” (30.10-2.11). Kierowców prosimy o ostrożną jazdę.

Co ważne, w tym roku po raz pierwszy pasażerowie komunikacji miejskiej w Tychach będą mogli korzystać z niej we Wszystkich Świętych za darmo. Władze miasta chcą zachęcić mieszkańców do pozostawienia własnych samochodów i podróżowania komunikacją miejską.


Źródło : http://mzuim.tychy.pl/