Halloween w Browarze Obywatelskim.

 


Browar Obywatelski (ul. Browarowa 21, Tychy) zaprasza na najgorętszy weekend tej jesieni. W ostatni weekend października (27-29.10.2017 r. ) teren Browaru Obywatelskiego opanuje Inwazja Food Trucków czyli zlot samochodów serwujących smaczne jedzenie. Wydarzenie jest o tyle ciekawe, że cała strefa gastronomiczna zostanie zlokalizowana pod zadaszeniem – w ciepłej atmosferze, którą zapewnią nie tylko animatorzy-szczudlarze, straszne atrakcje dla dzieci, konkursy z nagrodami, ale przede wszystkimhalloweenowa dekoracja: koksowniki, pochodnie i lampy gazowe. Browar Obywatelski rozgrzewa październik! Gorąca atmosfera gwarantowana!

Punktem kulminacyjnym trzydniowego szaleństwa rozrywkowo-gastronomicznego będzie sobotnie (28.10) wielkie otwarcie Warzelni – przestrzeni wrzenia, czyli rewelacyjna impreza Halloweenowa z najlepszymi Dj’ami na Śląsku. Dodatkowo mapping 3D, wizualizacje w fenomenalnych, odrapanych przestrzeniach starej warzelni piwa, niesamowity klimat, wyśmienite drinki i najlepsza muzyka, która odpali parkiet do białego rana.

Warzelnia to autentyczna przestrzeń, która jest odpowiedzią na wasze potrzeby. Pierwszy taki projekt w Polsce czyli potężne uderzenie basu, elektro i house’u w autentycznych przestrzeniach postindustrialnych. Otwarcie poziomu 0 to początek przygody, której osią napędową będą cotygodniowe koncerty, imprezy, rozmowy z artystami oraz utworzenie rady artystycznej Warzelni (zgłoszenia: marketing@browarobywatelski.pl), w skład której wchodzą undergroundowi i nieszablonowi artyści. Warzelnia to nie tylko przestrzeń, to przede wszystkim idea współpracy między pasjonatami, których przyciąga prawdziwość tego miejsca i pomysł utworzenia w Tychach europejskiego centrum sztuki nowoczesnej.

Partnerami wydarzenia są : Chilli Zet oraz AntyRadio.

Zapraszamy gorąco!

Browar Obywatelski, Ul. Browarowa 21, Tychy  – www.browarobywatelski.pl

PROGRAM WYDARZENIA

27.10.2017 

  • 16:00 – 22:00 – Zlot Foodtrucków
  • 17:00 – Atrakcje Halloween

28.10.2017 

  • 12:00-22:00 – Zlot Foodtrucków
  • 17:00 – Atrakcje Halloween
  • 20:00 – Otwarcie klubu – Warzelnia (Dj White)
  • 23:00 – Horror Night Party w Warzelni (DjDaniel’s)

29.10.2017 

  • 12:00 – 20:00 – Zlot Foodtrucków
  • 17:00 – Atrakcje Halloween