Haiz 4 liga : GKS II Tychy – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:0

 


W meczu 11. kolejki Haiz IV ligi piłkarze GKS Tychy zremisowali na własnym terenie z drugim zespołem Podbeskidzia Bielsko-Biała 0:0.

GKS zwykł w swoich meczach strzelać na potęgę, inaczej jednak było w niedzielę, kiedy to podopieczni trenera Tomasza Wolaka podejmowali rezerwy Podbeskidzia. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów przy bezbramkowym remisie.

Starcie dwóch drużyn będących bezpośrednim zapleczem pierwszoligowych klubów mogło się podobać, choć zabrakło kwintesencji futbolu – bramek. Tyszanie stworzyli sobie kilka klarownych sytuacji, jednak strzały Wojciecha Szumilasa i Daniela Dudy ofiarną interwencją wybronił Rafał Leszczyński, a przy uderzeniu Bogusławskiego z główki w sukurs przyszedł mu słupek – Było to pierwsze od dawna spotkanie na 0:0, rywal przyjechał młodym składem, ale mocno zmobilizowanym, prezentowali miły dla oka futbol, dobrze się przygotowali do tego meczu – relacjonował opiekun GKS Tychy.

Z drugiej strony również nie brakowało okazji do zdobycia gola, ale podopieczni trenera Piotra Bogusza nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze dysponowanego tego dnia Oskara Kubika – Mieliśmy swoje okazje, ale nie udało nam się ich wykorzystać, natomiast rywali doskonale zatrzymywał Oskar Kubik. Trzeba się cieszyć z tego punktu, mogliśmy ten mecz wygrać, ale mogliśmy też przegrać – podsumował Tomasz Wolak.

Dzięki remisowy trójkolorowi kontynuują wędrówkę w górę tabeli i choć nie zmniejszyli straty do Górali to od górnej połowy stawki dzieli ich już tylko pięć punktów.

Następne spotkanie tyszanie rozegrają na wyjeździe w sobotę 28 października o godzinie 11:00, a naszym rywalem będzie LKS Czaniec.

GKS II Tychy – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:0

Sędziował: Leszek Niemczyk (Skoczów).

GKS II Tychy: 1. Kubik – 13. Grzybek, 20. Gancarczyk Ż, 23. Bogusławski, 26. Matusz (45, 7. Kowalski) – 8. K. Piątek (60, 4. Kaczmarczyk), 22. J. Piątek, 9. Szumilas (60, 16. D. Duda), 17. Rogalski (80, 14. Bojarski), 10. Wróblewski – 19. Fidziukiewicz (45, 19. Fortuna). Trener Tomasz Wolak.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/