Tyskie „Voices for hospices” 2017.

 


Tyskie „Voices for Hospices” – 2017
Wstęp na spektakl jest bezpłatny, miejsca dowolne.

W sobotę 14 października 2017 r. przypada Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. W tym dniu w ramach ogólnoświatowej akcji „Voices for Hospices” Społeczne Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Kaliksta I w Tychach zaprasza wszystkich chętnych do tyskiego Teatru Małego na godzinę 16.00, gdzie będzie można zobaczyć komedię muzyczną pt. „Kazio” z udziałem Klaudii Walencik, Piotra Adamczyka oraz Michała Jurkiewicza, według scenariusza i w reżyserii Piotra Adamczyka.

Tego dnia w ramach akcji „Voices for Hospices” w wielu częściach świata organizowane są przez Hospicja różne wydarzenia artystyczne, po to, abyśmy mogli „wspólnym głosem” zwrócić uwagę na potrzeby chorych, którym można pomagać na wiele sposobów.

Dla tych, którzy będą chcieli wesprzeć naszych pacjentów zachęcamy gorąco do wsparcia finansowego. Skarbony hospicyjne będą udostępnione tego dnia w holu Teatru Małego w Tychach.

Komedia muzyczna „Kazio” Teatru Gęba, wyprodukowany przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach to przedstawienie, w którym zjawiskowa Klaudia Walencik zaprezentuje utwory autorstwa Jeremiego Przybory, Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Bianusza, Jana Pietrzaka i Juliana Tuwima.

Jest to opowieść o tym co może wydarzyć się w leniwy, senny poranek w mieszkaniu młodej dziewczyny. Historia o dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecości z piękną muzyką w tle.


Źródło : https://allevents.in/