Specjalna oferta Kolei Śląskich : Bilety „Studenciak”.

 


Dopiero co rozpoczął się rok akademicki a już prawie 500 studentów skorzystało ze specjalnych ofert Kolei Śląskich dedykowanych żakom. Przewoźnik w specjalnym komunikacie nie kryje zadowolenia z tego faktu. Warto pamiętać, że jedna z promocji przygotowana dla studentów tak naprawdę dopiero się rozpoczęła i potrwa aż do końca października.

Bilety z oferty „Studenciak”, bo o niej mowa, są sprzedawane od prawie dwóch tygodni. Ponadto, we wrześniu dostępna była także pierwsza ze specjalnych ofert dedykowanych studentom – „Studenciak-Weekend”. Z obu tych dwóch promocji przygotowanych przez KŚ skorzystało do tej pory prawie 500 studentów.

– Celem jesiennych działań promocyjnych Kolei Śląskich jest zachęcenie studentów do podróżowania pociągami. Śląski przewoźnik chce przekonać żaków do tego, aby na początku roku akademickiego sprawdzili, czy podróż koleją jest dla nich atrakcyjną formą dotarcia na uczelnie – czytamy w komunikacie KŚ.

Przypominamy, że bilety „Studenciak” mogą kupić studenci 1. semestru 1. roku 1. stopnia studiów licencjackich i inżynierskich oraz jednolitych magisterskich. Są to bilety za symboliczną złotówkę, miesięczne, imienne oraz obowiązujące w wybranej przez siebie relacji. Zakup biletu możliwy jest poprzez platformę SkyCash – aplikację obsługiwaną za pomocą telefonu komórkowego.

Bilet „Studenciak” można nabyć do końca października. Jest on ważny przez miesiąc od daty zakupu, np. bilet kupiony 5 października będzie ważny do 4 listopada. Bilet jest ważny z zaświadczeniem o przyjęciu na studia potwierdzonym przez dziekanat uczelni. Dokument ten można pobrać ze strony internetowej Kolei Śląskich, dokładniej TUTAJ. Każda uprawniona osoba będzie mogła skorzystać ze specjalnej oferty jeden raz. Z promocji wyłączony jest jedynie odcinek przygraniczny Chałupki – Bohumin.


Źródło : http://silesiainfotransport.pl/