Asp. szt. Mariusz Małecki najlepszym dzielnicowym w Tychach.

 


Asp. szt. Mariusz Małecki zdobył najwięcej głosów wśród wszystkich dzielnicowych z Tychów w organizowanym przez „Dziennik Zachodni” i śląską policje plebiscycie „Dzielnicowy Roku”. Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w służbie.

„Dzielnicowy Roku” to wspólne przedsięwzięcie „Dziennika Zachodniego” i śląskiej policji, dzięki któremu możemy wyróżnić i docenić dzielnicowych z miast i powiatów naszego regionu. Na wyniki plebiscytu w całości wpływ mieli Czytelnicy i Internauci, którzy głosowali na dzielnicowych ze swoich miast i powiatów.

Dzielnicowi niejednokrotnie borykają się z różnymi problemami. Na co dzień współpracują z mieszkańcami pomagając im w rozwiązywaniu życiowych sytuacji, biorą udział w spotkaniach z mieszkańcami, pracach Zespołu Interdyscyplinarnego, na bieżąco podejmują działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców swojej dzielnicy.

Wśród tyskich dzielnicowych najwięcej głosów zebrał asp. szt. Mariusz Małecki, który otrzymał dyplom i pamiątkowy medal.

Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w służbie.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/