Sprawdził się najczarniejszy scenariusz! „Milik zerwał więzadła”.

 


Potwierdziło się, to czego można było się spodziewać. Włoska stacja telewizyjna Rai Sport podała, że Arkadiusz Milik zerwał więzadła w prawej nodze. To fatalna informacja zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Polak stracił dużą część poprzedniego sezonu przez niemalże identyczny uraz, ale w lewej kończynie.

W sobotnim meczu Napoli ze SPAL Milik pojawił się na murawie w końcówce spotkania. Niestety w 88. minucie musiał opuścić boisko. 23-latek ze łzami w oczach oraz wyrazem bólu schodził z murawy. Wydawało się, że uraz nie będzie aż tak poważny, sam Milik stwierdził, że „sprawa nie powinna być tak poważna jak przed rokiem”.

Niedzielne badania potwierdziły jednak, że najprawdopodobniej potrzebna będzie operacja. Takie oświadczenie wydali również lekarze Napoli. Telewizja Rai Sport opublikowała Tweeta, w który podana została pełna diagnoza. Zdaniem Włochów Milik zerwał więzadła w prawym kolanie. Szczegółowe badania 23-latek przejdzie w poniedziałek w klinice Villa Stuart.

To byłby kolejny cios dla polskiego napastnika. przypomnijmy, że niemalże dokładnie rok temu, 8 października w meczu reprezentacji Polski, Milik zerwał więzadła w lewym kolanie przez co stracił dużą część sezonu. Potem miał problemy z regularną grą w Napoli i mimo, że wrócił już w lutym nie potrafił przebić się do pierwszego składu.


Źródło : http://www.polsatsport.pl/