Młodzi kibice GKS-u Tychy zagrają na Turnieju KIBICE RAZEM

 


Już tylko jeden dzień pozostał do startu tegorocznej, IV edycji Turnieju KIBICE RAZEM, rozgrywanego rokrocznie od 2014 roku pomiędzy wszystkimi ośrodkami Kibice Razem. Będzie to drugi turniej, który odbywa się poza Warszawą. W tym roku jako miejsce rozegrania turnieju został wybrany OSiR Wawrzkowizna pod Bełchatowem.

Wybór nie był zupełnie przypadkowy. Szukano miejsca, które byłoby najbardziej dogodne pod względem odległości dla wszystkich uczestników. Pomysł na ośrodek w centralnej Polsce wydawał się naturalny. Dodatkowo zaplecze sportowe i rekreacyjne, jakie oferują obiekty OSiR Wawrzkowizna, pozwalają nie tylko na rozegranie turnieju, ale także oferuje szereg innych atrakcji dla jego uczestników, a te są istotne biorąc pod uwagę wiek zawodników.

W IV edycji Turnieju wezmą udział drużyny młodzieżowe składające się z 8 zawodników w wieku do 11 lat (ORLIK U-11). Drużyny reprezentować będą piętnaście lokalnych ośrodków Kibice Razem współtworzonych przez sympatyków: GKS Bełchatów, Jagiellonii Białystok, Ruchu Chorzów, Lechii Gdańsk, Arki Gdynia, Korony Kielce, Miedzi Legnica, Motoru Lublin, Sandecji Nowy Sącz, Lecha Poznań, Pogonii Szczecin GKS Tychy, Polonii Warszawa, Śląska Wrocław, Górnika Zabrze, a także zaproszona drużyna młodych kibiców Stali Mielec.

Trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone specjalnie przygotowanymi pucharami, dodatkowo uhonorowani zostaną „król strzelców” i „najlepszy bramkarz” Turnieju. O bezpieczeństwo uczestników i sportową grę dbać będą profesjonalni sędziowie piłkarscy. By w pełni poczuć to „małe” piłkarskie święto, całości dopełniać będzie oprawa muzyczna i konferansjer zawodów.

Ideą turnieju jest sportowe współzawodnictwo w duchu fair-play i możliwość poznania się dzieci z całej Polski. Uczestnictwo w Turnieju KIBICE RAZEM często poprzedzone jest lokalnymi eliminacjami, przeprowadzanymi przez poszczególne ośrodki KR, do których zapraszane są wszystkie zainteresowane grupy młodzieżowe. Mimo że turniej jest rozgrywany przez młodszych kibiców, emocji na nim nie brakuje, a walka o miano najlepszego ośrodka Kibice Razem należy do zaciętych.

IV Turniej KIBICE RAZEM zostanie rozegrany 10 września 2017 (niedziela) pomiędzy 9.00 a 16.30.


Źródło : http://kibice-razem.pl/