Poszukiwani przez tyską policję.

 


Tyscy policjanci prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży saszetki z telefonem komórkowym oraz kartami kredytowymi, do której doszło na terenie ośrodka Paprocany. Osoby, które rozpoznają mężczyznę i kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z komendy w Tychach.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży saszetki z telefonem komórkowym i dwiema kartami kredytowymi. Do zdarzenia doszło 01 sierpnia 2017r. na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany. W związku z tym publikujemy wizerunek osób, które mogą mieć istotne informacje w tej sprawie.

Rysopis: mężczyzna w wieku ok 25 lat, krótko obcięty, włosy koloru ciemnego, okulary przeciwsłoneczne na głowie, bez koszulki, ubrany w krótkie spodenki marki Adidas, buty koloru czarnego marki Umbro z torebką przewieszoną przez tułów.

Kobieta w wieku do 25 lat, włosy spięte w kok, ubrana w bluzę na ramiączkach i krótkie spodenki, jasne buty, posiada dużą czarną torbę przewieszoną przez ramię.

Osoby, które rozpoznają kobietę oraz mężczyznę na prezentowanym zdjęciu, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46, nr tel. 32 32-56-230, 32 32-56-200, 32 32-56-255.


Tyscy policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży biletów oraz alkoholu z jednego ze sklepów na ul. Moniuszki w Tychach. Osoby, które rozpoznają mężczyznę i kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami z komendy w Tychach.


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach poszukują sprawcy zniszczenia mienia do którego doszło w dniu 16.08.2017r. w Tychach na ul. Jana Pawła II. Wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje w tej sprawie został „uchwycony” przez kamery monitoringu. Osoby mające wiedzę w tej sprawie proszone są o kontakt z tyską komendą.

Do zdarzenia doszło 16.08.2017r. w Tychach przy ul. Jana Pawła II. Nieznany sprawca wybił szybę w jednym ze sklepów. W wyniku przeprowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli zapis z monitoringu z wizerunkiem osoby, która może posiadać istotne w tej sprawie informacje.

Jest to młody mężczyzna w wieku około 20-30 lat, szczupłej budowy ciała, średniego wzrostu, włosy czarne krótkie, ubrany w czarne spodnie, czarne buty, szarą bluzę z kapturem, powieszona przez ramię torba.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanych zdjęciach lub posiadające jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt osobisty z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu 32 32-56-200, 32 32-56-255, 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/