„Renegaci” premierowo w tyskim Multikinie.

 


Film „Renegaci”, który już od 1 września wchodzi na ekrany Multikina, to najnowszy obraz producenta „Lucy” i trylogii „Uprowadzona”. Widzowie mogą spodziewać się emocji na najwyższym poziomie – spektakularnych eksplozji, niewiarygodnych pościgów, rozbrajającego humoru i misji z cyklu „niemożliwych”, której podejmą się niezniszczalni Navy Seals.

Zespół pięciu członków Navy Seals – amerykańskich komandosów od misji specjalnych – otrzymuje nowe, skrajnie niebezpieczne zlecenie. Muszą przedostać się do ogarniętej wojną Europy i odnaleźć ukryte na dnie jeziora złoto, warte 300 milionów dolarów. Na trop amerykańskich żołnierzy wpadają lokalni najemnicy. Zaczyna się wyścig z czasem. Elitarny oddział ma tylko 10 godzin, aby wykonać swoją misję…

„Renegaci” to film reżysera „Oszukać przeznaczenie 5”, który powstał na podstawie scenariusza Richarda Wenka („Niezniszczalni 2”) i Luca Bessona („Valerian i miasto tysiąca planet”).

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można będzie nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.