Premiera „Super Spark: Gwiezdna misja” w tyskim Multikinie.

 


Koniec wakacji to na pewno nie koniec ciekawych propozycji kinowych skierowanych do całych rodzin. Twórcy filmu „Gang Wiewióra” zapraszają tym razem na fascynującą, międzyplanetarną przygodę!
Od 1 września w Multikinie zobaczyć będzie można „Super Spark: Gwiezdna misja”.

Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii – Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark. Wraz z przyjaciółmi: Vix i Chunkiem wyruszają, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!

Pełna humoru kosmiczna odyseja jest opowieścią o chłopcu, który rozpoczyna epicką przygodę, w trakcie której odnajduje swoje prawowite miejsce
we wszechświecie. Inspiracją dla filmu były klasyczne filmowe i literackie dzieła, które mają znaczenie zarówno dla strony wizualnej filmu, jak i dla narracji. Wśród nich znajdują się: „Gwiezdne Wojny”, „Król Lew”, „Kung Fu Panda”
oraz klasyczna chińska powieść „Wyprawa na Zachód”. Wszystkie te wpływy
są wprawnie splecione, tworząc unikalny i wizualnie zachwycający film.

W filmie głosu użyczyli m.in.: Antoni Królikowski, Przemysław Bluszcz, Justyna Szafran.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.