Przedpremierowo w tyskim Multikinie „Na pokuszenie”: Farrell i Kidman w sieci pożądania.

 


Doborowa obsada z Collinem Farrellem oraz Nicole Kidman na czele
w ujęciu jednej z bardziej uzdolnionych i wielokrotnie nagradzanych amerykańskich reżyserek Sophi Coppoli – Multikino zaprasza 30 sierpnia na przedpremierowy pokaz filmu „Na pokuszenie”.

Akcja przenosi widza do czasów Wojny Secesyjnej. Żołnierz John McBurney (Colin Farrell) zostaje ranny w jednej z walk. Trafia do żeńskiej szkoły z internatem. Pomimo że jest wrogiem, kobiety postanawiają się zaopiekować żołnierzem. Wraz ze stopniowym, powolnym powrotem mężczyzny do zdrowia, dom zaczyna wypełniać napięcie seksualne i nieoczekiwana rywalizacja, która każe dziewczętom łamać wszelkie tabu i zmieniać rzeczywistość wokół nich. John nie oponuje – bardzo szybko nawiązuje romanse z pięknymi mieszkankami internatu. W filmie występują m.in.: Nicole Kidman, Elle Fanning, Kirsten Dunst.

Pokaz przedpremierowy filmu „Na pokuszenie” będzie można zobaczyć we wszystkich kinach sieci Multikino. Bilety można nabyć w kasie kina sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.