Tyskie Multikino zaprasza na premierę „Barry Seal. Król przemytu”.

 


Od 25 sierpnia we wszystkich kinach sieci Multikino zobaczyć będzie można film „Barry Seal. Król przemytu” – niezwykłą historię agenta CIA Barry’ego Seala, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami. W roli głównej występuje Tom Cruise.

Film opowiada prawdziwą historię Barry’ego Seala (Tom Cruise), który swoją niesamowitą biografią mógłby obdzielić kilka osób. Już w wieku 15 lat Barry został jednym z najzdolniejszych i najlepszych pilotów Ameryki. Na swoim koncie miał też udział w wojnie w Wietnamie. Pracował na usługach kolumbijskiego kartelu narkotykowego a jednocześnie dla… CIA. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za przywiezienie go do Kolumbii żywego – milion dolarów.

Tłem historii jest wielka polityka, w której przewijają się najważniejsze nazwiska Ameryki. Reżyserem obrazu jest Doug Liman, z którym Tom Cruise spotkał się na planie „Na skraju jutra”.
Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.