Giewontem na długi weekend sierpniowy do Zakopanego.

 


Jak informują Koleje Śląskie, w długi sierpniowy weekend, czyli 12 i 15 sierpnia znów będzie można do stolicy polskich Tatr dojechać pociągami śląskiego przewoźnika. Podobnie jak w przypadku pierwszych przejazdów, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego należy się pospieszyć z decyzją o zakupie biletów.

Jak poinformowały Koleje Śląskie, podobnie jak przy poprzednich przejazdach specjalnych do Zakopanego, tak i tym razem na kilka dni przed wyjazdem rusza sprzedaż biletów w kasach. Dzięki temu również osoby, które nie korzystały z systemu rezerwacji, będą mogły kupić bilet zapewniający miejsce siedzące. Taka możliwość będzie od 5 sierpnia w kasach w Bielsku-Białej oraz w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach.

Wraz z wprowadzeniem sprzedaży w kasach, wstrzymany został internetowy system rezerwacyjny. Osoby, które zarezerwowały, ale nie odebrały jeszcze swojego biletu, mają na to pięć dni od momentu rezerwacji. Nadal istnieje też możliwość zakupu biletu w dniu odjazdu pociągu – w niższej cenie, bo za 20 zł, ale bez gwarancji miejsca siedzącego.


Źródło : http://silesiainfotransport.pl/