II Tyski Night Spotting.

 


Spektakl plenerowy, balonowe konkurencje ruchowe, przeciąganie liny i wiele innych atrakcji już 5 sierpnia! Zapraszamy na imprezę w Parku Jaworek związaną z Programem Rewitalizacji dla Miasta Tychy.

Zapraszamy na II Tyski Night Spotting, czyli nocne fotografowanie Tychów, które odbędzie się w nocy z 5 na 6 sierpnia w Tychach.

II Tyski Night Spotting to czterogodzinna, nocna autobusowa podróż po mieście, podczas której można będzie fotografować w różnych punktach Tychów. W nocy z soboty na niedzielę, 5/6 sierpnia, do dyspozycji będzie autobus PKM Tychy, który o godz. 22.00 ruszy z Rynku i zatrzyma się w różnych miejscach wartych uwiecznienia. Jego ostateczna trasa zależy od propozycji uczestników. Paprocany, Żyrafa, Brama Słońca i Stadion Miejski? A może Czułów, Żwaków albo Tereny Przemysłowe? Okaże się, jakie miejsca uczestnicy imprezy uznają za najciekawsze do odwiedzenia. W imprezie mogą brać udział wszyscy pasjonaci fotografii, niezależnie od posiadanego sprzętu i posiadanego doświadczenia, choć oczywiście przy długich czasach naświetlania statyw będzie bardzo przydatny. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy ani rezerwacje, ale ilość miejsc w autobusie jest ograniczona do 85 osób.

Szczegółowe zasady udziału znajdują się w regulaminie, dostępnym na ttf.tychy.pl/plenery. Warunkiem dla uczestników jest między innymi posiadanie na czas imprezy opłaconego we własnym zakresie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Organizatorami są: Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY, PKM Tychy Sp. z o.o. i Tyskie Towarzystwo Fotograficzne.

Honorowy patronat: Michał Kasperczyk,radny Miasta Tychy. Patronat: Tychy Press Photo. Patronat medialny: tygodniki Echo i Twoje Tychy, portale eTychy.org, tychy.info i tychy24.net.

W październiku zdjęcia wykonane podczas tego, jak i innych wcześniejszych spacerów TTF-u (od listopada minionego roku odbyły się 4 takie imprezy), będzie można obejrzeć w Pasażu Kultury Andromeda, na wystawie i na slide show (pokazie zdjęć). Swoje fotografie będą mogli zgłaszać wszyscy uczestnicy spacerów TTF-u, nie tylko 4członkowie stowarzyszenia. To wyjątkowa szansa na skonfrontowanie różnych sposobów patrzenia na te same miejsca, a dla niektórych osób być może pierwsza okazja do publicznej prezentacji własnych zdjęć.


Źródło : http://umtychy.pl/