Trenerzy o meczu Wigry Suwałki – GKS Tychy 1:2.

 


Piłkarze GKS Tychy od wyjazdowego zwycięstwa z Wigrami Suwałki rozpoczęli nowy sezon Nice 1 Ligi. Poniżej prezentujemy wypowiedzi trenerów obu drużyn – Jurija Szatałowa i Artura Skowronka – po tym spotkaniu.

Jurij Szatałow (GKS Tychy): Z pewnością mecz był interesujący, ciekawy i dynamiczny. Z naszej strony w pierwszej połowie graliśmy trochę słabiej, nie mogliśmy się połapać. Po przerwie było już więcej kontroli nad piłką, sytuacji. Z jednej, jak i drugiej strony dużo ciekawych akcji, dynamicznych, ale to nam udało się strzelić jedną bramkę więcej. Cieszymy się z wyniku i wracamy do domu w dobrych nastrojach.

Artur Skowronek (Wigry Suwałki): Gratuluję postawy mojemu zespołowi, piłkarzom, którzy nie zawiedli pod kątem tego, jak wyglądali i pracowali na boisku. Ponadto gratuluję im postawy po szybko straconej bramce, bo było widać, że tworzy się monolit, dzięki czemu odpowiedzieliśmy golem. Uważam, że w pierwszej połowie byliśmy lepszym zespołem. Później na pewno zabrakło nam szczęścia, bo i poprzeczka, i słupek – nie chciała piłka wpaść do siatki. Straciliśmy drugą bramkę, staraliśmy się ją odrobić, ale nie udało się, choć w końcówce meczu powinniśmy chociaż otrzymać szansę na wyrównanie po tym, jak w polu karnym faulowany był Artur Bogusz.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/