Prezentacja GKS-u Tychy w środę na Stadionie Miejskim.

 


W najbliższą środę, 26 lipca na Stadionie Miejskim odbędzie się impreza z GKS Tychy, w trakcie której kibicom zaprezentują się wszystkie drużyny klubu, na czele z pierwszym zespołem rozpoczynającym za kilka dni rozgrywki Nice 1 Ligi.

Całe wydarzenie planowane było na minioną niedzielę na Placu Baczyńskiego, ale niesprzyjające warunki atmosferyczne zmusiły klub do przełożenia całej imprezy. Wychodząc z założenia, co się odwlecze, to nie uciecze… zapraszamy wszystkich kibiców zielono-czarno-czerwonych w środę na stadion przy ul. Edukacji 7!

Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa przez około trzy godziny. Głównym punktem programu będzie prezentacja pierwszej drużyny GKS Tychy oraz nowych koszulek, w których piłkarze będą występować w sezonie 2017/18 Nice 1 Ligi. Zanim jednak podopieczni Jurija Szatałowa zaprezentują się na murawie stadionu, wcześniej pokażą się także wszystkie pozostałe drużyny GKS – zespół rezerw, a także grupy młodzieżowe: U-14, U-15, U-17 i U-19.

Oprócz atrakcji dla najmłodszych zlokalizowanych na promenadzie stadionu, do dyspozycji kibiców na parkingu przed obiektem będzie trójkolorowy autokar i maluch.

Każdy z kibiców, który zdecyduje się tego dnia odwiedzić tyski stadion otrzyma 15% kupon rabatowy na zakupy w sklepiku klubowym, który przez cały czas trwania imprezy będzie czynny. Zwiedzić będzie można także Tyską Galerię Sportu.

Wejście na trybunę będzie możliwe od ul. Baziowej (wejście A-G), a dla kibiców otwarte będą sektory C i D.

Zapraszamy – środa 26 lipca godz. 17:00-20:00 – Stadion Miejski Tychy!


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/