Utrudnienia na ul. Sikorskiego w dniu 22.07.2017 r.

 


Informujemy, że w sobotę 22 lipca 2017 r. w godzinach od 9:00 do 16:00 w związku z organizacją „Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym 2017 – XV Wyścig Kolarski Tyskie Kryterium Fiata” nastąpią utrudnienia w ruchu autobusów. Wyścig kolarski będzie odbywał się na ul. Sikorskiego od skrzyżowania z ulicą Targiela do skrzyżowania z ulicą Żółkiewskiego.

Autobusy w kierunku Osiedla Z1 będą dojeżdżały do przystanku „Tychy Paprocany Pętla T-bus”. Po jego obsłużeniu pojadą ulicami Sikorskiego, Paprocańską, Piłsudskiego, Beskidzką do przystanku „Tychy Sikorskiego Wiadukt”. W związku z powyższym kurs na linii „Paprocany 1” o godzinie 13:00 w kierunku Wygorzela będzie realizowany z przystanku „Tychy Paprocany Pętla” w kierunku ul. Armii Krajowej, a następnie pojedzie zgodnie z powyższą trasą objazdu.

Autobusy od przystanku „Tychy Sikorskiego Wiadukt” do przystanku „Tychy Paprocany Pętla” pojadą ulicami Sikorskiego, Żółkiewskiego, Targiela i ponownie ulicą Sikorskiego wraz z obsługą przystanków  „Tychy Żółkiewskiego” i „Tychy Targiela”.

W czasie trwania wyścigu nie będą obsługiwane przystanki: „Tychy Jezioro Paprocańskie”, „Tychy Osiedle Z”, „TychyOsiedle Z1” w obu kierunkach oraz „Tychy Paprocany Pętla” w kierunku Osiedla Z1.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku wcześniejszego zakończenia wyścigu kolarskiego i wznowienia ruchu na zamkniętym odcinku ulicy Sikorskiego zostaną przywrócone obowiązujące trasy przejazdu autobusów.


Źródło : http://www.mzk.pl/