Koniec zgrupowania. Czas na Puchar Polski.

 


Tyski zespół kończy przedsezonowy obóz przygotowawczy w Grodzisku Wielkopolskim. W piątek po obiedzie osiemnastu zawodników GKS wsiadło do autokaru i udało się do Kołobrzegu, gdzie w dniu dzisiejszym rozegra pierwsze oficjalne spotkanie nowego sezonu.

W ośrodku Rodan-Groklin podopieczni Jurija Szatałowa pracowali przez siedem ostatnich dni. Oprócz wtorku, kiedy to „Trójkolorowi” rozegrali sparingowy mecz z Wartą Poznań, pojawili się na zajęciach dwukrotnie w ciągu dnia.

Do dyspozycji tyscy piłkarz mieli wszystko, co potrzeba, a więc bardzo dobrze przygotowane boisko, siłownię oraz bogatą odnowę biologiczną. Wśród 26 trenujących zawodników pojawiła się grupa młodych graczy, dla których obóz z pierwszym zespołem był debiutem – bramkarz Kacper Dana, a także pomocnicy Jan Biegański i Piotr Fortuna.

Niemal przez całe zgrupowanie zawodników omijały urazy. W końcówce drobne problemy z kolanem zgłosili Marcin Biernat i Mateusz Grzybek, dlatego obaj piłkarze zamiast na pucharowe starcie, wrócą do Tychów.

Spotkanie rundy wstępnej Pucharu Polski z trzecioligową Kotwicą Kołobrzeg odbędzie się  dzisiaj w sobotę, 15 lipca o godzinie 18:00.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/