Wypoczynek w Parku Wodnym Tychy.

 


W Wodnym Parku Tychy prowadzone są intensywne prace wykończeniowe. Właśnie rozpoczęto finalizowanie atrakcji związanych z wypoczynkiem.

Tyski aquapark nie będzie miał sobie równych pod względem rozwiązań służących relaksowi. Zaoferuje najwięcej tego typu atrakcji w regionie. Na klientów będą czekały łaźnie piwne, antresola z zespołem jacuzzi, taras z leżakami i widokiem na lasy Puszczy Pszczyńskiej, rozbudowana strefa saun wewnętrznych i zewnętrznych, a także solankowa część SPA & Wellness.

– Nasz obiekt został wybudowany z myślą o ludziach i dla ludzi. Dlatego położyliśmy duży nacisk na atrakcje wypoczynkowe. Chcemy, by nasi goście wychodzili od nas w pełni zrelaksowani – mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej, inwestora parku.

O zdrowie psychofizyczne odwiedzających zadbają m.in. łaźnie piwne. W specjalnych wannach zbudowanych z drewnianych bali, goście będą mogli zrelaksować się w trakcie 30-minutowych sesji w ekstrakcie piwnym. Zakończeniem seansu będzie odpoczynek na specjalnym łożu wyściełanym świeżą słomą.

Do dyspozycji klientów będą także wanny SPA oraz wydzielone saunarium z sauną fińską, biosauną i łaźnią parową. Goście będą mogli skorzystać m.in. z terapii światłem oraz  tematycznych seansów w dedykowanej saunie rytualnej. Dla ochłody zaplanowano grotę śnieżną, w której biały puch i ujemne temperatury będą królowały przez cały rok.

Z kolei specjalne masażery będą czekały na klientów odwiedzających strefę rekreacyjną. Do dyspozycji gości zostaną oddane bicze wodne, gejzery, leżanki masujące, wodospady czy też masażery karku. Zwłaszcza w okresie zimy klienci docenią możliwość czerpania naturalnej energii ze słońca, za sprawą pokrywającej dach folii EFTE o właściwościach przepuszczających wyłącznie zdrowe promienie słoneczne.

W obiekcie malowane są kolejne ściany i elementy dekoracyjne, trwa wykańczanie sufitów, instalowane są poszczególne atrakcje.

– Prowadzimy intensywne prace wykończeniowe zmierzające do przejścia w ostatni etap budowy, fazę przedodbiorową – mówi Zbigniew Gieleciak.

Otwarcie Wodnego Parku Tychy jest zakładane na IV kwartał br.


Źródło : http://www.parkwodnytychy.pl/