Szukaj skarbów w Tyskim.

 


Co trzeba zrobić, żeby tego lata zostać prawdziwym poszukiwaczem skarbów i powalczyć o złoto? Jak zdobyć co najmniej jedną z 2 000 monet ze szlachetnego kruszcu o łącznej wartości 2 mln zł lub złoto w płynie, ukryte w milionach butelek i puszek? Wystarczy kupić Tyskie objęte loterią promocyjną, która potrwa do 31 października.

Tego lata Mazur i Mecenas zachęcają piwoszy, aby wcielili się w poszukiwaczy skarbów. Na szczęście aby przeżyć przygodę i poczuć dreszcz emocji, nie trzeba już podróżować do egzotycznych krajów ani mierzyć się  z niebezpieczeństwem. Wystarczy wybrać się do… najbliższego sklepu. Tam znajdują się specjalnie oznaczone butelki i puszki piwa Tyskie, objęte loterią promocyjną. Warto uważnie przyjrzeć się napisom pod zawleczkami i kapslami. Wśród nich można trafić na dwa szczególnie godne uwagi. Hasło „Wygrałeś złoto” wraz z 6-cyfrowym kodem oznaczają, że wygraliśmy złotą monetę o wartości 1000 złotych, którą można wymienić na kartę przedpłaconą. Natomiast kapsel lub zawleczkę z napisem „Wygrałeś Tyskie 2017” można wymienić w sklepie na nagrodę – puszkę doskonałej jakości złotego trunku, dzięki której znów można spróbować szczęścia w zabawie.

– To pierwsza tak duża loteria promocyjna marki. Wierzymy, że atrakcyjne nagrody, czyli zarówno prawdziwe złoto w postaci monet, jak i płynne złoto – piwo Tyskie sprawią, że nasi konsumenci chętnie wcielą się w rolę poszukiwaczy skarbów – mówi Natalia Babczyńska z marki Tyskie. – Do wygrania jest 2 tysiące monet oraz aż 8 milionów piw  – dodaje.

Loteria ruszyła 20 czerwca i potrwa do 31 października. Regulamin oraz lista sklepów, w których można wymienić zwycięskie zawleczki i kapsle na puszki Tyskiego, znajdują się na stronie www.tyskie.pl.


Źródło : http://www.kp.pl/