GKS Tychy rozpoczął przygotowania do sezonu 2017/18 [wideo]

 


22 zawodników wzięło udział w pierwszym treningu przed startem sezonu 2017/18. Indywidualnie trenował tylko Łukasz Grzeszczyk. Na boisku pojawili się piłkarze grup młodzieżowych GKS Tychy. W zajęciach wzięli udział Piotr Fortuna oraz Konrad Jakubczyk. W poniedziałek do treningów z pierwszym zespołem dołączą Kacper Piątek, Mateusz Duda i Jan Biegański. Ten ostatni ma zaledwie 15 lat, ale już teraz zwrócił na niego uwagę sztab szkoleniowy tyskiego klubu.

Na pierwszym treningu pojawili się sprowadzeni Michał Fidziukiewicz, Adrian Łuszkiewicz oraz Łukasz Matusiak. Jurij Szatałow sprawdzał także dwóch testowanych zawodników. Z kolei pod okiem Tomasza Rogali trenuje Łukasz Krzczuk, który wrócił z wypożyczenia z Legionovi Legionowo. Jutro do zespołu ma dołączyć Rafał Dobroliński. Tyszanie w najbliższych dniach rozegrają także cztery sparingi, a 8 lipca wyjadą na obóz do Grodziska Wielkopolskiego.

 Każdy z zawodników przed wyjazdem na urlop otrzymał dokładną rozpiskę zadań do wykonania. Wszyscy wyglądają bardzo dobrze i są gotowi do ciężkiej pracy. Pierwszy tydzień, to przede wszystkim trening wprowadzający z aspektami piłkarskimi. Musimy spokojnie wchodzić na obciążenia, z tygodnia na tydzień będą one coraz większe. Maksymalne uderzenie jest zaplanowane podczas zgrupowania– mówi Dietmar Brehmer, II trener GKS Tychy.

Najbliższy sparing podopieczni Jurija Szatałowa rozegrają w najbliższą sobotę. O godzinie 13:00 na obiekcie Carbo w Gliwicach rywalem GKS Tychy będzie Piast Gliwice.


Źródło : http://gkstychy.info/pilka/