IV liga : GKS II Tychy – Ruch Radzionków 1:5

Na zakończenie sezonu IV ligi grupy 1 piłkarze drugiej drużyny GKS Tychy ulegli zespołowi Ruchu Radzionków 1:5 (0:1). Jedynego gola dla GKS II zdobył Michał Pawełczyk.

Wynik spotkania goście otworzyli w 18. minucie gry, kiedy to celnym uderzeniem niemal z połowy boiska debiutującego w bramce rezerw GKS Oskara Kubika, zaskoczył Marcin Dziewulski. Był to jedyny gol w pierwszej połowie meczu, ale worek z bramkami rozwiązał się po przerwie.

W 51. minucie rzut wolny przed bramką GKS II wykorzystał Robert Wojsyk, a kilka minut później kontaktowe trafienie dla tyszan zdobył Michał Pawełczyk. Kolejne bramki strzelali już jednak tylko gracze Ruchu, a na listę strzelców wpisali się kolejno ponownie Wojsyk, Mateusz Hermasz i Mateusz Nowara.

Czwartoligowy sezon druga drużyna GKS zakończyła na bezpiecznym, ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem 47 punktów.

GKS II Tychy – Ruch Radzionków 1:5 (0:1)