III Tyski Marsz dla Życia i Rodziny.

 


Marsz dla Życia i Rodziny w Tychach będzie się odbywał w dniu 11 czerwca 2017 pod hasłem „Czas na Rodzinę”. Będzie to trzecia edycja tego wydarzenia w Tychach.
Marsz rozpocznie się po Mszy Św. o godz. 16.00. Wyruszymy spod Kościoła pw. bł. Karoliny Kózkówny. Marsz zakończy się na placu amfiteatralnym kościoła bł. Karoliny Kózkówny.

Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny. To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec.

Wszystkich Państwa, którym bliskie są wartości małżeństwa i rodziny oraz ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej radosnej manifestacji.