Gemini Park Tychy zaprasza do współpracy lokalnych przedsiębiorców.

 


Jesteś przedsiębiorcą ze Śląska i szukasz pomysłu jak rozwinąć swój biznes? Chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą, a nie wiesz na czym się skupić?  Przyjdź na spotkanie „Fachowo o Franczyzie”, gdzie swoją wiedzą podzielą się z Tobą eksperci z Gemini Holding – inwestora centrum handlowego Gemini Park Tychy. Bezpłatne warsztaty pod patronatem Prezydenta Miasta Tychy odbędą się już 14 czerwca w Urzędzie Miasta Tychy (Al. Niepodległości 49).

Warsztaty „Fachowo o Franczyzie” organizowane są z myślą o wsparciu lokalnego biznesu. Ich celem jest zapoznanie przyszłych przedsiębiorców ze Śląska z zasadami funkcjonowania franczyzy i korzyściami z jakimi się ona wiąże. Udana, oparta na porozumieniu współpraca z partnerami biznesowymi to znak rozpoznawczy spółki Gemini Holding, organizatora spotkań.

– Prowadzenie biznesu w centrum handlowym to doskonała okazja dla osób, które chcą rozwinąć swoją działalność w branży handlowej. Dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki idealnym rozwiązaniem jest system franczyzy. Bazuje ona na przekazaniu doświadczenia i wiedzy dużych graczy mniejszym podmiotom. Dzięki temu mają oni możliwość prowadzenia działalności pod szyldem znanej marki. Zyskują też dostęp do jej wiedzy i recept gospodarczych, a także szkolenia i wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Wówczas nawet niezależni przedsiębiorcy mogą z sukcesem funkcjonować w centrum handlowym obok wielkich, światowych marek. My jako właściciele obiektu z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy z kolei to co najważniejsze, czyli stały dostęp do klientów. Naszym zadaniem m.in. jest stworzenie szerokiej oferty centrum handlowego i realizacja odpowiednich strategii marketingowych przyciągających konsumentów – mówi Anna Malcharek, Dyrektor Zarządzający Gemini Holding. – Współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami ma dla nas bardzo duże znaczenie, dlatego liczymy, że uda nam się zaktywizować rynek śląski i wytłumaczyć na czym polega prowadzenia biznesu w dużej galerii handlowej – dodaje A. Malcharek.

Firma Gemini Holding ma duże doświadczenie w budowie i zarządzaniu obiektami handlowych. Należące do spółki centra Gemini Park z sukcesem funkcjonują już w Bielsku-Białej oraz Tarnowie. Ich ofertę tworzą nie tylko duże sieci, ale też lokalni przedsiębiorcy prowadzący biznes na zasadzie franczyzy. To oni najlepiej rozumieją potrzeby lokalnych przedsiębiorców i wiedzą jak je zaspokoić, co przenosi się na osiągane wyniki finansowe. Obecnie firma poszukuje przedsiębiorców z regionu śląskiego do prowadzenia biznesu w Gemini Park Tychy. Jest to nowoczesne, wielkopowierzchniowe centrum handlowe liczące około 36 tys. mkw. powierzchni najmu. Dodatkowym atutem inwestycji jest lokalizacja w miejscu funkcjonującym jako przestrzeń handlu: w pobliżu funkcjonuje już Tesco, OBI i Saturn.

W ramach bezpłatnych warsztatów organizowanych pod patronatem Prezydenta Miasta Tychy uczestnicy dowiedzą się jaka jest specyfika prowadzenia biznesu w centrum handlowym, jakie są standardy współpracy, prawa i obowiązki zarówno najemcy, jak i zarządcy obiektu. Ważnym elementem organizowanych spotkań będzie także możliwość poznania głównych zapisów umowy najmu oraz zasad funkcjonowania franczyzy.

Rozwiń swój biznes! Warsztaty dla przedsiębiorców.

14 czerwca (środa)

Urząd Miasta Tychy, Al. Niepodległości 49, sala 102, I piętro, sektor B

Zapisy: Daniel Wilk, danielwilk2@wp.pl, 606 887 441

Warsztaty są bezpłatne!