Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę – POWIADOM POLICJĘ.

 


Tyscy policjanci prowadzą sprawę dotyczącą wybicia szyby wystawowej w sklepie, a następnie przywłaszczenie papierosów i alkoholu. W związku z tym publikujemy wizerunek osoby, która może mieć istotne informacje w tej sprawie. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z policjantami z komendy w Tychach.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do którego doszło 26 kwietnia 2017 roku pomiędzy godz. 03:00-03:55 w jednym ze sklepów na ul. Poziomkowej w Tychach. Nieznany sprawca po uprzednim wybiciu szyby wystawowej dostał się do środka, a następnie zabrał w celu przywłaszczenia papierosy i alkohol wartości blisko 300 zł.

W związku z tym publikujemy wizerunek osoby, która może mieć istotne informacje w tej sprawie.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na prezentowanym zdjęciu, proszone są o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy Al. Bielska 46, nr tel. 32 32-56-230, 32 32-56-200, 32 32-56-255.


Źródło : http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/