Dzień dziecka z Teatrem Małym.

 


Zapraszamy na wspólnie świętowanie Dnia Dziecka z Teatrem Małym!

10.00 Pasaż Kultury Andromeda projekcja bajki „Wakacje Mikołajaka” w ramach cyklu Androranki

DZIEŃ DZIECKA Z Teatr Mały Tychy (Dziedziniec Teatru)

Od godz. 15:00 Teatr Mały zaprasza najmłodszych na popołudnie pełne niespodzianek, konkursów i innych atrakcji!

W programie m. in.:

15:00 Prezentacja zespołów MDK nr. 1 im. Artystów Rodu Kossaków: Teatr lalek „Bonawentura” Dziecięcy teatr ruchu „Toumbas” Teatr „Re”

16:00 „O tym jak Frędzelka i Wiercipiętka spotkały czapeczkę” – interaktywny spektakl teatralny dla dzieci od lat 3 w wykonaniu zespołu Teatru Trip z Chorzowa.

Bajka opowiada o losach dwóch skrzatów, które znajdują w lesie czapkę wielkiego maga Hipolita Szare Piórko. Kiedy okazuje się, że został on zamieniony w powietrze, skrzaty postanawiają użyć wszystkich sił, aby go odczarować. By tego dokonać będą potrzebowały pomocy dzieci. Przedstawienie zachęca dzieci do aktywnego trybu życia oraz kreuje pozytywne wartości, które powinny istnieć między rodzeństwem.

17:00 „Halinka Benedyk – dla dzieci” Koncerty Halinki dla dzieci to gwarancja świetnej zabawy. Śpiewa wspólnie z najmłodszymi, a oni sami mają szansę stanąć na scenie i próbować swoich sił. Repertuar zawiera kompozycje własne, jak i znane, europejskie piosenki śpiewane w języku polskim, wszystkie one to zastrzyk szaleństwa, zabawy wykorzystującej śpiew i ruch jednocześnie. Pociechy zawsze wychodzą zadowolone, radosne, a często nagrodzone. Wieloletnie doświadczenie Halinki w pracy z dziećmi jest zapewnieniem dobrego koncertu.

Wstęp WOLNY!


Źródło : http://umtychy.pl/